محل تبلیغات شما

درست یکسال از زمان استعفای من از محل خدمت در موزه های آستان قدس به سرعت گذشت به همین مناسبت خاطره آن روز را می نویسم و منتشر می کنم. امروز جلسه شورای مدیران سازمان بود قبل از شروع جلسه آقای قرائی داشت با آقایان قیصری معاونت هماهنگی سازمان و شریعتی رئیس اداره امور عمومی صحبت می کرد.قبل از آغاز رسمی جلسه آقای قرائی به آقایان دکتر بذرافشان و دکتر نوکاریزی اعلام کرد که در سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز نسخ خطی و اسناد آستان قدس رضوی اگر رئیس جدید بیاید معاونت های قبلی استعفاء نمی دهند زیرا آن را توهین به رئیس جدید می دانند، زیرا اینگونه برداشت می شود که آنها موافق با رئیس جدید و ت ها اعلام شده از طرف او نیستند. آقای شریعتی هم که سال ها رئیس دفتر سه قائم مقام بود به ذکر خاطراتی در اارتباط با این موضوع پرداخت.اما آقای دکتر بذرافشان اعلام کرد در دانشگاه عکس این قضیه صادق است و اگر کسی استعفاء ندهد یک جور توهین به رئیس جدید محسوب می شود. من در مورد این آداب و رسوم تا حالا چیزی نشنیده بودم تا کنون چندین بار می خواستم با دکتر بذرافشان در این خصوص صحبت کنم اما فرصت مناسب پیش نیامده بود که استعفای خودم را اعلام کنم چون آقای دکتر به دلیل مشغله فراوان به سختی وقت ملاقات فراهم می شد، با توجه به این موضوع که توسط آقای قرائی مطرح شد می خواستم در مجلس به صورت شفاهی استعفای خودم را اعلام کنم اما ترسیدم این اقدام من باعث ناراحتی سایر مدیران شود و نسبت به این اقدام که فی المجلس انجام می شد اعتراض نمایند. بنابراین در خلال جلسه امروز و بدون اندیشه قبلی متنی را به شرح ذیل نوشتم و روی میز رئیس سازمان قرار دادم، آنقدر مشغله دکتر زیاد بود که فرصت نکردم با ایشان در این مورد صحبت کنم و با پایان جلسه مجبور به ترک اتاق شدم.اما از آن با گوشی عکس گرفتم و اینک متن آن را عیناّ نقل می کنم. جناب آقای دکتر بذرافشان ریاست محترم سازمان با تسلیم سلام تحیت وافر تقدیم داشته با احترام معروض می دارد با توجه به انتصاب جنابعالی به عنوان ریاست سازمان، به استحضار می رساند در راستای تسهیل انتخاب جنابعالی برای پرورش افکار، اندیشه ها و ایده های نو و تشخیص افراد مستعد و توانمند برای پیشرفت در حوزه های مختلف سازمان و درست کردن ساختار مورد نظر جنابعالی برای رسیدن به اهداف سازمان، اعلام می دارم از پست معاونت موزه های سازمان انستعفاء می دهم و آماده انجام خدمت در هر جایی که صلاح می دانید و از عهده اینجانب بر می آید[ترجیحاّ یکی از پست های کارشناسی مدیریت اسناد سازمان] با تشکر و تجدید احترام علی سوزنچی کاشانی به این ترتیب باید کاری را که زودتر انجام می دادم امروز به نتیجه رساندم و از حالا به بعد باید به فکر کار جدید در سازمان باشم. به این ترتیب بازی سرنوشت مرا ابتداء به عنوان مسئول راه اندازی پژوهشکده کتابخانه و در مرحله بعدی به مرکز نسخ خطی سازمان رساند.

نامه دوم و نصیحت به ادامه تحصیل

نامه یک پدر از زندان به فرزندانش

آخرین نامه خطاب به کارمندان موزه

سازمان ,آقای ,های ,رئیس ,دکتر ,اعلام ,دکتر بذرافشان ,به این ,رئیس جدید ,آقای دکتر ,موزه های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سردار دلها