محل تبلیغات شما

وقتی که حکم من به عنوان مسئول راه اندازی پژوهشکده سازمان صادر و ابلاغ شد با خود گفتم نامه ای به همکاران موزه نوشته و از آنها طلب حلالیت نموده و خداحافظی کنم.متن نامه به این شرح می باشد:

هوالله تعالی شأنه» 

قابل توجه دوستان و همکاران گرامی در معاونت موزه های سازمان

توفیقی حاصل شد تا نزدیک پنج سال در خدمت شما خوبان باشم در این مدت از مسیری پر پیچ و خم همراه با فراز و نشیب های فراوان با موفقیت رد شدیم، خوشحالم که حرکت در مسیر رشد و توسعه و رسیدن به اعتلای موزه های سازمان هر چند در بعضی از زمان ها سرعت آن کم شد اما با همکاری و همت فوق العاده شما خوبان هرگز متوقف نشد و در این مدت پنج سال با دست خالی و بضاعتی کم، کارهای ارزشمند و ماندگاری انجام شد که در این مقال نمی خواهم به تشریح آن بپردازم.

در آستانه رفتن از موزه خواستم از زحمات یکایک شما عزیزان تشکر و قدردانی نمایم و اعلام نمایم رفتار همراه با محبت شما، کلمات پر مهر، لبخند های واقعی و دوستانه، حمایت های همه جانبه و همکاری های بی دریغ شما را هرگز فراموش نمی کنم.؛ و معتقدم اینها را نمی توانم جبران کنم.فقط می گویم قدردان زحمات یکایک شما عزیزان هستم.

امیدوارم خاطرات بد این سال ها را، کاستی ها و تقصیرهای مرا ببخشایید و فراموش کنید و در عوض چهره ای را به خاطر بسپارید که همیشه شما را دوست داشته و به دوستی شما افتخار کرده و می کند و به حمایت و دعای خیرتان نیازمند است.

برای همگی آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم و امیدوارم در تمامی مراحل خدمت به ارباب و ولی نعمتمان آقا علی بن الموسی الرضا علیه آلاف التحیته و الثناء موفق و سربلند باشید.

بر آستان جانان گر سر توان نهادن             گلبانگ سربلندی بر آسمان توان زد

و ما توفیقی الا بالله.

دهم شهریور ماه هزار و سیصد و نود و هفت خورشیدی

نامه دوم و نصیحت به ادامه تحصیل

نامه یک پدر از زندان به فرزندانش

آخرین نامه خطاب به کارمندان موزه

های ,موزه ,نمی ,سال ,نامه ,کنم ,در این ,های سازمان ,موزه های ,شما را ,پنج سال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها